Pozor na cudzie predmety v káve! ! !

Warning: preg_match(): Compilation failed: unrecognized character after (?< at offset 10 in /home/clients/technoservis.sk/technoservis.sk/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 418

Často krát sypeme kávu do mlynčeku svojho kávovaru automaticky, a nevenujeme pozornosť obsahu balenia kávy, aby sme si ju mohol čím skôr vychutnať. To žiaľ môže niekdy znamenať, že jedného dňa kvôli nepozornosti vnímania celkového obsahu balenia dôjde k poškodeniu kávovaru. Môže sa stať, že v balení zrnkovej kávy sa vyskytne halúzka či malé drievko, alebo kamienok, ktorý pri rýchlom sypaní ľahko prehliadnete . Preto upozorňujeme, že vždy pri doplňovaní kávy do mlynčeku kávovaru, venujete zvýšenú pozornosť obsahu balenia kávy, tak si môžete uchrániť mlynček svojho kávovaru a nerušene vychutnať  vôňu a príjemnú plnú chuť kávy.

 

Jedna odpoveď na „Pozor na cudzie predmety v káve! ! !“

  1. Hoci postrachom nejednej gazdinky je zabudnuta papierova vreckovka, pozor si dajte aj na ine predmety, napriklad mince ci sponky. Pocas prania totiz mozu zapadnut do bubna, rozparat gumovu manzetu pri dverach alebo upchat a poskodit cerpadlo.

Nie je možné pridávať komentáre.